Veliki korak i izazov

Iza Karate kluba Šibenik 1066 je vikend za pamćenje: Osvojili 45 medalja, među njima ima i debitantskih

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   22.11.2021 u 15:05

KK Šibenik 1066
Da se ulaganje u mlade uvijek vrati na najljepši način dokazao je Karate klub Šibenik 1066 ovog aktivnog i uzbudljivog vikenda. Klub je ispisao još jednu divnu sportsku priču na sebi svojstven način. Rijeka, točnije Čavle, bili su domaćini karate turnira na kojem su nastupili i natjecatelji iz uspješnog šibenskog kolektiva.

Ovoga puta su na natjecanje otišli u proširenom izdanju pa su se uz stalne natjecatelje našli i oni kojima je ovo bio debitantski nastup. Odlazak na turniru bio je moguć jedino autobusom jer je na put krenulo čak 50 šibenskih predstavnika.

Njih 40 se okušalo na borilištu, neki u jednoj, a drugi u dvije uzrasne kategorije.

Srčanosti i spretnosti ni ovaj put nije nedostajalo pa su se kući vratili s 45 medalja. Ujedno su svom klubu priskrbili status drugog kluba turnira u ukupnom poretku od 34 kluba.

Bio je ovo veliki korak i izazov za Šibenik 1066 koji je u svijet natjecanja uveo 20 novih članova.

Prikazani trud i uspjeh dokazao je kvalitetu rada kluba u svim uzrasnim skupinama, a talentirana i ambiciozna ekipa, osvježena novim snagama, nastavlja s radom ususret novim izazovima i, sad već očekivano,  uspjesima.