Ignacije Valečić viceprvak Hrvatske grčko-rimskim stilom - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Ostali sportovi  •   OBJAVA: 06.02.2017, 14:48h   •

Najveći uspjeh Hrvačkog kluba Šibenik u seniorskoj konkurenciji

Ignacije Valečić viceprvak Hrvatske grčko-rimskim stilom

croring.com Ignacije Valečić viceprvak Hrvatske grčko-rimskim stilom
OBJAVA 06.02.2017, 14:48h

U Zagrebu je održano 26. Prvenstvo Hrvatske za seniore grčko-rimskim stilom. Sudjelovalo je 15 klubova, odnosno 152 natjecatelja. Za Hrvački klub Šibenik nastupio je Ignacije Valečić i to u kategoriji do 71 kilogram te je osvojio srebrnu medalju!

U prvom kolu na bodove je pobijedio Gorana Četkovića (Hk Metalac), u drugom je tehničkim tušem 9:0 pobijedio Marka Mitrovića (Hk Petrinja).

Nažalost, u finalu je tijesno izgubio i to odlukom sudaca, na opomene od dugogodišnjeg reprezentativca Hrvatske Danijela Jančića, koji je trenutno peti na svijetu.

Bez obzira na poraz u finalu, ovo je najveći uspjeh za Hrvački klub Šibenik u seniorskoj konkurenciji!

KLJUČNE RIJEČI:  hrvanje / HK Šibenik / Ignacije Valečić /