Vrlo uspješan nastup u Crnoj Gori

Gimnastičarke 'Šibenik-Dalmacije' zablistale u Budvi: Osvojile osam medalja

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   30.11.2022 u 15:08

GK Šibenik-Dalmacija
Proteklog vikenda članice Gimnastičkog kluba Šibenik-Dalmacija nastupile su na Međunarodnom natjecanju ritmičke gimnastike „DANI BUDVE - 2022“, održanom u Budvi u Crnoj Gori. Već pomalo i tradicionalno u Šibenik su se vratili s mnogo prekrasnih dojmova s ovog natjecanja.

Uz veliko šarenilo prelijepih svjetlucavih kostima, te nadasve lijepih pokreta i koreografija s obručima, trakama, vijačama, loptama i vježbi bez rekvizita donijele su malo ritmičke čarolije u dvoranu.

Program je započeo  u subotu  gdje su se u svečanom defileu predstavile sve sudionice natjecanja, a natjecalo se u svim kategorijama (mini, mlađe kadetkinje, kadetkinje, juniorke i seniorke).

U kategoriji Seniorki Tonka Sladoljev u vježbi s obručem osvojila je 1. mjesto i zlatnu medalju, u vježbi s čunjevima osvojila je 2. mjesto i srebrnu medalju.

Dora Jurčević u vježbi s čunjevima osvojila je 1. mjesto i zlatnu medalju, u vježbi s obručem osvojila je 2. mjesto i srebrnu medalju.

U kategoriji Juniorki Nika Bujas osvojila je 1. mjesto i zlatnu medalju. Gabriela Jakovljević osvojila je 2. mjesto i srebrnu medalju.

U kategoriji Kadetkinja Mia Nakić osvojila je 1. mjesto i zlatnu medalju. Eva Maria Kalpić osvojila je 2. mjesto i srebrnu medalju.

Trenerice Ivančica Jakoliš i Nena Kulušić iznimno su zadovoljne nastupom svojih natjecateljica i njihovim plasmanima.