FOTO Irena Kovačević i Sven Pleslić pobjednici teniskog turnira na Slanici - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Ostali sportovi  •   OBJAVA: 02.12.2014, 11:10h   •

Sudjelovalo 30-ak mladih tenisača

FOTO Irena Kovačević i Sven Pleslić pobjednici teniskog turnira na Slanici

OBJAVA 02.12.2014, 11:08h

Proteklog vikenda tenisači, osnovnoškolci škole 'Murterski škoji' već 24. godinu zaredom održali su svoj teniski turnir na teniskim terenima na Slanici u Murteru.

Sudjelovalo je 30-ak tenisača, dječaka i djevojčica podijeljenih u više i niže razrede od prvog do četvrtog i petog do osmog. razreda. Zbog previše mečeva i umora igralo se na jedan dobiveni set.

Treće mjesto u kategoriji od prvog do četvrtog razreda osvojio je Danijel Comway, pobijedio je Andriju Bilića 6:3, dok je prvo mjesto osvojila Irena Kovačević pobijedivši Luciju Šandrić 6:4.

U kategoriji od petog do osmog razreda treće mjesto osvojio je Petar Erceg koji je u grčevitoj borbi u tie-breaku savladao Gabrijela Mudronju sa 7:5, dok je prvo mjesto osvojio, očekivano, favorit turnira Sven Pleslić savladavši Bruna Girina rezultatom 6:0.

Organizator, voditelj turnira, teniski trener Šime Marić svim je sudionicima turnira uručio pehare i medalje.

KLJUČNE RIJEČI:  tenis / Slanica Murter / Irena Kovačević / Sven Pleslić / Šime Marić /