Na Baldekinu

Druga proljetna pobjeda MNK Crnice: Još jednom uspješniji od Olmissuma

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   11.03.2023 u 06:32

Facebook MNK Crnica
I drugi put ove sezone malonogometaši Crnice upisali su pobjedu nad omiškim Olmissumom. Ovog puta slavili su s 3:2 u 15. prvenstvenom kolu.

Omišani su na Baldekin stigli sa samo jednim porazom u sezoni, onim koji im je nanijela šibenska momčad. A doživjeli su sada i drugi poraz od istog protivnika.

Žilić je u prvoj minuti Crnicu doveo u vodstvo, da bi šest minuta kasnije poentirao Kuraja. Bio je to rezultat kojim je završilo prvo poluvrijeme.

U 25. minuti Mudronja vraća prednost na stranu domaćina, a Cardoso osam minuta kasnije zabija za plus dva. Gosti su preko Pavića u zadnjoj minuti postavili konačnih 3:2.

Crnica je nakon nepotpunog 15. kola na četvrtom mjestu na tablici s 23 osvojena boda. U sljedećem kolu gostuju kod Torcide.

Kontrolor suđenja: Ivica Blažević

CRNICA: Žarko Luketin, Wallysson Bandeira Da Cruz, Andeson Cardoso De Souza, Danjel Knežević, Dragan Vuković, Bruno Žilić, Antonio Perić, Nenad Knežić, Josip Radić, Jure Copić, Jakov Mudronja, Josip Jolić, trener: Mladen Perica-Štrla

OLMISSUM: Nikola Čizmić, Duje Kustura, Jakov Hrstić, Nikola Pavić, Josip Jurlina, Marko Kuraja, Antonio Juretić, Stjepan Perišić, Josip Kolobarić, Matheus Batista Moura, Rodrigo Galvao Da Silva, Karlo Vuković, Josip Bilandžić, Božidar Baučić, trener: Marko Mladin

STRIJELCI: 1:0 Žilić (1′), 1:1 Kuraja (7′), 2:1 Mudronja (25′), 3:1 Cardoso (33′), 3:2 Pavić (40′)