11. kolo Prve HMNL

Druga pobjeda u nastavku sezone: Sjajna Crnica na Baldekinu 'slomila' aktualnog prvaka

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   19.02.2022 u 07:31

Facebook Naši Tići/arhiva
Malonogometaši Crnice stigli su i do druge pobjede u nastavku sezone. Nakon pobjede u Dubrovniku, Šibenčani su na svom Baldekinu s 3:1 bili bolji od aktualnog prvaka, omiškog Olmissuma.

U prvom dijelu sezone momčad Mladena Perice Štrle upisala je tek dvije pobjede, a već sad, nakon prva kola nastavka sezone, upisala ih je još toliko.

Aktualni prvaci poveli su u sedmoj minuti golom Pavića, svojedobno i igrača Crnice. Izjednačenje stiže nekoliko minuta prije odmora kad poentira Repić.

U nastavku Crnica čuva svoju mrežu netaknutom, a na drugoj strani zabija dva gola i Omišanima nanosi drugi poraz u sezoni. Perić je u 26. minuti Šibenčanima donio vodstvo, a potvrda pobjede stigla je u 40. minuti golom Žilića.

Crnica je sada na šestom mjestu na tablici, s 15 bodova koliko ima i trećeplasirani Futsal Dinamo. U sljedećem kolu gostuje kod Alumnusa u Sesvetama.

CRNICA – OLMISSUM  3:1 (1:1)

Prvi sudac: Vedran Babić
Drugi sudac: Josip Dujmić
Treći sudac: Stipe Lukin
Četvrti sudac: Sanja Čubelić
Delegat: Igor Vojković
Kontrolor suđenja: Ivan Novak

OLMISSUM: Josip Bilandžić, Duje Kustura, Jakov Hrstić, Nikola Pavić, Josip Jurlina, Kristijan Postružin, Matej Horvat, Antonio Juretić, Stjepan Perišić, Wagner Laguna Lopes Dickson, Antonio Sekulić, Duje Dujmović, Nikola Čizmić, Božidar Baučić, trener: Duje Maretić

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Crnica  4 (3+1); Olmissum  5 (5+0)