Zaostala utakmica petog kola

Crnica remijem u Puli zaključila jesenski dio sezone i 2021. godinu

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   18.12.2021 u 09:03

Facebook Naši tići/arhiva
Malonogometaši Crnice odigrali su 3:3 u zaostaloj utakmici petog kola Prve HMNL na gostovanju kod Futsal Pule.

U posljednjoj utakmici jesenskog dijela sezone, odnosno posljednjoj utakmici u 2021. godini, momčad Mladena Perice u Puli je stigla do jednog boda, iako su tri puta vodili.

Katuša je u drugoj minuti Šibenčane doveo u vodstvo. Moravac je izjednačio u 11., a četiri minute kasnije Žilić donosi novo vodstvo Crnici. Do kraja poluvremena pala su još dva gola: prvo je Grbić izjednačio u 18. minuti, a svojim drugim golom Katuša je šibenskoj momčadi donio vodstvo na poluvremenu.

U drugom dijelu pao je samo jedan gol i to u šibenskoj mreži: poentirao je Lolić za konačnih 3:3.

Kontrolor suđenja: Darko Štimac

FUTSAL PULA: Franko Jamičić, Daniel Moravac, Dean Moravac, Goran Urošević, Robert Grbić, Danis Hrgota, Stefano Galešić, Belmin Hasanbašić, Srđan Lolić, Manolo Bilić, Niko Vukmir, Ivan Šulentić, Antonio Vuzem, Edvin Lorber, trener: Frane Despotović

CRNICA: Franko Bilić, Niko Škugor, Saša Subotić, Paulo Katuša, Šimun Popov, Vlado Andrijašević, Bruno Žilić, Marinko Šamija, Antonio Perić, Josip Radić, Josip Jolić, trener: Mladen Perica-Štrla

STRIJELCI: 0:1 Katuša (2′), 1:1 Daniel Moravac (11′), 1:2 Žilić (15′), 2:2 Grbić (18′), 2:3 Katuša (19′), 3:3 Lolić (25′).