Crnica protiv Alumnusa vodila 3:0, na kraju osvojila samo jedan bod ŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Ostali sportovi  •   OBJAVA: 28.06.2020, 10:16h   •

Bez gledatelja

Crnica protiv Alumnusa vodila 3:0, na kraju osvojila samo jedan bod

Facebook Futsal klub Crnica/arhiva Crnica protiv Alumnusa vodila 3:0, na kraju osvojila samo jedan bod
OBJAVA 28.06.2020, 10:16h

Pred otužno praznim auditorijem Baldekina, u dinamičnoj utakmici Crnica i Alumnus podijelili su bodove. Šibenčani su vodili s 3:0, ali susret je na kraju završen podjelom bodova.

Na najveću priliku čekali smo do 9. minute kada Perić pogađa stativu. Već u sljedećem napadu u igru ulazi Šamija i odmah zabija za 1:0 sa desetak metara. U 13. minuti Perić povećava na 2:0. Nije Alumnus bio bez prilika pa pamtimo sjajnu obranu Savolainena u 15. minuti. U 18. Minuti, nakon prodora Stojkovića, Ivan Matan klizeći ometa Subotića da zabije pogodak na stativi i pri tom zabija autogol. Do poluvremena rezultat se nije mijenjao.

Početkom drugog dijela Crnica ne uspijeva otići na četiri razlike da bi u 28. i 29. minuti Alumnus smanjio preko Rajha i Ivana Matana te utjerao nemir u redove Crnice. U 38. minuti dogodilo se očekivano poravnanje na 3:3 preko Perkovića. Do kraja utakmice apsolutno ništa vrijedno spomena nije se dogodilo.

Crnica može biti sretna s bodom u ovoj utaknici jer Alumnus je prezentacijom u drugom dijelu zaslužio pobjedu. U zadnjem kolu Crnica igra u Vrgorcu.

Treći sudac: J.Dujmić (Rijeka)

Mjeritelj vremena: Sendi Soldatić (Potpićan)

Delegat: Branko Kurtaj (Šibenik)

MNK CRNICA: Juha-Matti Savolainen, Marko Marčić,Niko Škugor, Alen Protega, Saša Subotić, Josip Radić, Marinko Šamija, Miloš Stojković, Dragan Vuković(kap), Bruno Žilić, Vicenzo Ćaleta Car, Antonio Perić, Filip Radaj; trener: Mladen Perica;

MNK ALUMNUS: Franko Jamičić, Domagoj Durlen, Ivan Matan, Nikola Perković, Luka Davidović, Ante Matan, Dario Markić, Filip Ukalović, Filip Pezelj, Saša Ledinščak, Ivan Soldo, trener: Jakov Ungarov

STRIJELCI: 1:0 Šamija 10', 2:0 Perić 13', 3:0 I.Matan a.g. 18', 3:1 Rajh 28', 3:2 I.Matan 29', 3:3 Perkovič 38',

KLJUČNE RIJEČI:   mali nogomet / MNK Crnica /