U Zagrebu

Crnica priredila iznenađenje, slavlje kod aktualnog prvaka Futsal Dinama

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   24.11.2023 u 20:47

Facebook MNK Crnica/arhiva
Malonogometaši Crnice ostvarili su veliku pobjedu u osmom kolu Prve hrvatske malonogometne lige. Slavili su s 2:1 kod aktualnog prvaka, Futsal Dinama u Zagrebu.

Do ovog kola Crnica je bila na samo jednoj pobjedi, a svoj su bodovni saldo podebljali na gostovanju kod jedne od najboljih momčadi lige: aktualnim prvakom, jednom od tri momčadi koje su u dosadašnjem dijelu sezone osvojile najviše bodova (uoči ovog kola na 16 bodova bili su i Stanoinvest Futsal Pula i Square).

Nikola Pavić već je u trećoj minuti doveo Šibenčane u vodstvo. Do poluvremena momčad Mladena Perice povećala je svoje vodstvo, za 0:2 u osmoj minuti precizan je Jure Copić. Asistent je kod oba gola bio Lazar Milosavljević.

Aktualni prvak uspio je samo jednom zatresti mrežu Luketina do kraja utakmice, poentirao je Novak u 29. minuti.

Bodovi su tako pripali Crnici koja je stigla do ukupno sedmog boda u sezoni. U sljedećem kolu na Baldekinu će ugostiti Torcidu.

FUTSAL DINAMO – CRNICA 1:2 (0:2)
Prvi sudac: Dino Kramar
Drugi sudac: Mateo Videc
Treći sudac: Filip Mijač
Četvrti sudac: Marko Matić
Delegat: Nenad Stražanac
Kontrolor suđenja: Darko Štimac
FUTSAL DINAMO: Ivan Pavlić, Luka Perić, Kristijan Postružin, Antonio Konsuo, Kristian Čekol, Ante Piplica, Nikola Gudasić, Mateo Mužar, Mihovil Prgomet, Toni Vučković, Tihomir Novak, Daniel Dekanić, Neven Zonjić, Filip Novak, trener: Matija Đulvat
CRNICA: Žarko Luketin, Lazar Milosavljević, Niko Škugor, Saša Babić, Jure Copić, Mario Jarmanović, Paulo Katuša, Nikola Pavić, Dragan Vuković, Nenad Knežić, trener: Mladen Perica-Štrla
STRIJELCI: 0:1 Pavić (3′), 0:2 Copić (8′), 1:2 T.Novak (29′)