Na Baldekinu

Crnica preko Uspinjače Gimke do četvrtfinala Kupa, vratar Bilić dobio crveni karton

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   14.11.2021 u 12:48

Facebook Naši tići/arhiva
Malonogometaši Crnice plasirali su se u četvrtfinale hrvatskog Kupa. Na Baldekinu su rezultatom 4:2 pobijedili Uspinjaču Gimku.

Katuša je u 19. minuti prvi načeo mrežu gostiju. Bio je to rezultat kojim se i otišlo u svlačionice, na poluvrijeme.

Subotić početkom nastavka povećava na 2:0, a već u idućoj minuti Škugor trese mrežu za vodstvo od 3:0. U 24. minuti Katuša još jednom trese mrežu gostiju za vodstvo od 4:0.

U 30. minuti ostaje Crnica bez vratara Franka Bilića koji je dobio crveni karton. Do kraja utakmice sačuvali su Šibenčani svoje vodstvo, iako su primili dva pogotka, u 30. i 38. minuti.

CRNICA – USPINJAČA GIMKA  4:2 (1:0)

Prvi sudac: Marijan Šimatović
Drugi sudac: Goran Duvnjak
Treći sudac: Mario Lulić
Četvrti sudac: Ante Šubić
Delegat: Igor Vojković

CRNICA: Franko Bilić, Marko Marčić, Vicenco Ćaleta-Car, Niko Škugor, Saša Subotić, Paulo Katuša, Šimun Popov, Vlado Andrijašević, Bruno Žilić, Marinko Šamija, Antonio Perić, Josip Radić, Josip Jolić, Ivan Đaković, trener: Mladen Perica-Štrla

USPINJAČA GIMKA: Mario Herceg, Matija Uremović, Bruno Devčić, Silvio Toth, Bepo Paus, Mario Crnčević, Lovro Cigler, Miroslav Filipović, Dominik Antonio Viher, Franko Hučić, Antonijo Papac, Kristijan Kapular, trener: Krešimir Ćosić

STRIJELCI: 1:0 Katuša (19′), 2:0 Subotić (22′), 3:0 Škugor (23′), 4:0 Katuša (24′), 4:1 Toth (30′), 4:2 Uremović (38′)