Na drugom mjestu na tablici

Crnica pobjedom nad Osijekom na Baldekinu zaključila prvi dio prvenstva

Ostali sportovi   |   Autor: Š.I.   |   17.12.2022 u 07:31

Facebook MNK Crnica
Malonogometaši Crnice pobjedom nad Osijekom 4:3 na Baldekinu zaključili su vrlo uspješan prvi dio sezone.

Već u trećoj minuti Bruno Žilić domaćine je doveo u vodstvo. Šamija je u 18. minuti povećao vodstvo, a na poluvrijeme se otišlo rezultatom 2:1 jer je u istoj minuti za goste zabio Gelo.

U petoj minuti nastavka Vuković povisuje rezultat na 3:1. U 29. minuti i Mudronja se upisuje u strijelce. Do kraja utakmice Osječani su preko Šalaja i Pandurevića samo ublažili poraz.

Prvi dio sezone momčad Mladena Perice Štrle zaključila je na visokom drugom mjestu na tablici. Drugi dio sezone, u drugoj polovici siječnja, otvaranju gostovanjem u Vrgorcu.

Kontrolor suđenja: Ivan Novak

CRNICA: Žarko Luketin, Niko Škugor, Danjel Knežević, Paulo Katuša, Nikola Badrov, Dragan Vuković, Bruno Žilić, Marinko Šamija, Josip Radić, Jure Copić, Jakov Mudronja, Josip Jolić, trener: Mladen Perica-Štrla

OSIJEK: Dominik Mateo Rončević, Josip Šalaj, Andrej Pandurević, Ivan Gelo, Vitor Hugo de Lima da Silva, Domagoj Damjanović, Nikita Sinitsyn, Anton Šerić, Petar Pranjić, Luka Kotris, trener: Saša Voldin

STRIJELCI: 1:0 Žilić (3′), 2:0 Šamija (18′), 2:1 Gelo (18′), 3:1 Vuković (25′), 4:1 Mudronja (29′), 4:2 Šalaj (31′), 4:3 Pandurević (37′)