Sedmo kolo Prve HMNL

Crnica ostala bez pobjede protiv Torcide u drugom poluvremenu, presudio bivši igrač

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   04.12.2022 u 06:55

Facebook MNK Crnica
Malonogometaši Crnice doživjeli su poraz na domaćem terenu od splitske Torcide rezultatom 3:2. Šibenčani su vodili 2:0 nakon prvih 20 minuta, da bi u nastavku uslijedio potpuni preokret. A koban je za Crnicu bio njihov nekadašnji igrač, sada u redovima Torcide.

Žilić je u osmoj minuti Crnicu doveo u vodstvo. A dvije minute prije kraja prvog poluvremena Copić je povisio šibensku prednost na 2:0.

Sve je u tim trenucima izgledalo idealno za momčad Mladena Perice Štrle. No, nastavak je ponudio drugačiju sliku. U razmaku od šest minuta Antonio Repić je gostima donio izjednačenje (30. i 36. minuta).

A da bodovi odu put Splita pobrinuo se Mišerda koji je mrežu Luketina naciljao u 38. minuti utakmice.

Nakon nepotpunog sedmog kola Crnica je na petom mjestu na tablici s 10 osvojenih bodova, a u sljedećem kolu gostuje kod Futsal Dinama.

Kontrolor suđenja: Ivan Novak

CRNICA: Žarko Luketin, Niko Škugor, Danjel Knežević, Nikola Badrov, Dragan Vuković, Bruno Žilić, Marinko Albert Šamija, Antonio Perić, Vicko Radić, Jure Copić, Jakov Mudronja, Josip Jolić, trener: Mladen Perica-Štrla

TORCIDA: Franko Bilić, Antonio Repić, Jure Trivković, Ante Kovačević, Ivan Leko, Mijo Mišerda, Milan Družijanić, Dujo Marić, Denis Kuzmanić, Alen Marić, Krešimir Palada, Mateo Poljarić, Vinko Rozga, Duje Kulušić, trener: Andrija Bogdanović.

STRIJELCI: 1:0 Žilić (8′), 2:0 Copić (18′), 2:1 Repić (30′), 2:2 Repić (36′), 2:3 Mišerda (38′)