Peto kolo I. HMNL

Crnica nije mogla do novog slavlja: Novo vrijeme odnijelo bodove s Baldekina

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   13.11.2022 u 07:57

MNK Crnica
U petom kolu Prve hrvatske malonogometne lige šibenski prvoligaš Crnica upisao je poraz. Novo vrijeme slavilo je na Baldekinu rezultatom 5:2.

Musinov je u petoj minuti goste doveo u vodstvo. Nešto kasnije, u 13. i 14. minuti, Novo vrijeme je poentiralo još dva puta, preko Rafinhe i Barbarića. Vuković je postigao prvi gol za Crnicu u 15. minuti.

U nastavku pali su novi pogoci. Prvo je Luketin u 27. minuti postigao autogol za 1:4, a osam minuta kasnije zatresao je i suparničku mrežu. Konačnih 2:5 u istoj je minuti postavio Musinov.

Crnica je trenutno na četvrtom mjestu na tablici sa sedam osvojenih bodova, a u sljedećem kolu gostuje kod Olmissuma.

Delegat: Tomislav Ćurković

CRNICA: Žarko Luketin, Niko Škugor, Danjel Knežević, Nikola Badrov, Dragan Vuković, Bruno Žilić, Marinko Šamija, Antonio Perić, Josip Radić, Jure Copić, Jakov Mudronja, Josip Jolić, trener: Mladen Perica Štrla

NOVO VRIJEME: Filip Bašković, Mate Vuković, Rafael Lima Ferreira, Sven Anton Horvath, Toni Jelavić, Marin Sesar, Luka Suton, Vedran Kazazić, Gabrijel Lasić, Jefferson Breno Alves Ferreira, Marin Musinov, Blago Gašpar, David Barbarić, Jakša Herceg, trener: Ivan Božović
STRIJELCI: 0:1 Musinov (8′), 0:2 Rafinha (13′), 0:3 Barbarić (14′), 1:3 Vuković (15′), 1:4 ag-Luketin (27′), 2:4 Luketin (35′), 2:5 Musinov (35′)