U Sesvetama

Crnica nastavila pobjednički niz: Hattrick Rafinhe za slavlje protiv Alumnusa

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   27.02.2022 u 07:00

Facebook Naši Tići/arhiva
Malonogometaši Crnice nastavili su svoj pobjednički niz u drugom dijelu sezone. Stigli su do nove pobjede, sa 6:1 slavili su u Sesvetama kod Alumnusa. Trostruki strijelac bio je Rafinha, dva je gola dodao Katuša, a jedan Perić.

Još jedno odlično izdanje Peričine momčadi, ovog puta na gostovanju. Vrlo sigurno i uvjerljivo odradili su još jednu utakmicu, upisali novu pobjedu i nastavljaju napredovati prema gornjem dijelu tablice.

Rafinha je u petoj minuti načeo domaćine, da bi Katuša u 15. minuti povisio vodstvo. S tim se rezultatom i otišlo na odmor.

Tek što se krenulo s centra Rafinha postiže svoj drugi gol. Domaćin odgovara preko Jelića u sljedećoj minuti. Perić nešto kasnije povisuje na 4:1, a još uvjerljiviju pobjedu Crnica potvrđuje preko Rafinhe i Katuše u završnoj fazi utakmice.

Crnica je trenutno na šestom mjestu na tablici s 18 osvojenih bodova, a u sljedećem kolu gostuje kod Vrgorca.

Kontrolor suđenja: Dalibor Buljić

ALUMNUS SESVETE: Ivan Livančić, Matija Ačkar, Luka Lovrek, Andro Cota, Gabrijel Andrić, David Pokrajčić, Mislav Martinjak, Krešimir Jelič, Josip Grubeša, Mateo Čekol, Saša Ledinščak, Lovro Ercegović, Matija Vurnek, trener: Jakov Ungarov

CRNICA: Franko Bilić, Niko Škugor, Antonio Lindomar Da Silva, Saša Subotić, Paulo Katuša, Antonio Repić, Rafael Lima Ferreira, Bruno Žilić, Marinko Šamija, Antonio Perić, Josip Radić, Josip Jolić, trener: Mladen Perica-Štrla

STRIJELCI: 0:1 Rafinha (5′), 0:2 Katuša (15′), 0:3 Rafinha (21′), 1:3 Jelić (22′), 1:4 Perić (27′), 1:5 Rafinha (34′), 1:6 Katuša (39′)