Pobjedu potvrdili na kraju

Crnica na startu prvenstva uvjerljiva protiv Vrgorca

Ostali sportovi   |   Autor: G.M.   |   02.10.2022 u 02:30

Facebook/FK Crnica
Iako su igrali bez većine pojačanja koja su došla ovog ljeta, igrači Futsal kluba Crnica ipak su uspjeli osvojiti 3 boda u domaćoj premijeri protiv uvijek neugodnog Vrgorca. Crnica je slavila s 4:1 (2:0), strijelci su bili 1:0 Katuša (4′), 2:0 Perić (14′), 2:1 Dos Santos (28′), 3:1 Radić (38′) i 4:1 Perić (40′).

Rano vodstvo domaćina došlo je nakon pogotka Katuše u 4. minuti iz blizine u nebranjeni gol, nakon dodavanja s lijeve strane. Vodstvo je povećao Perić udarcem po zemlji nakon kontre u 14.

U 24. minuti igrač gostiju Bošković dobiva drugi žuti karton, no te 2 minute s igračem više Crnica nije iskoristila. Nakon isteka kazne, Vrgorac ima slobodni udarac, s prilične udaljenosti, no Dos Santos ipak postiže pogodak, u jedinoj slaboj reakciji vratara Jolića u cijeloj utakmici. Vrgorac je pokušavao izjednačiti, zadnje tri minute i sa golmanom-igračem, no na kraju su prazan gol pogađali domaći, Radić iz blizine, a Perić sa svoje polovice.

CRNICA: Josip Jolić, Ante Arambašić, Niko Škugor, Paulo Katuša, Nikola Badrov, Vicenco Ćaleta-Car, Dragan Vuković, Bruno Žilić, Marinko Šamija, Antonio Perić, Josip Radić, Jure Copić, Ivan Đaković, trener Mladen Perica-Štrla
VRGORAC: Senad Poračanin, Mateo Kozarić, Šimun Ivo Barišić, Vlado Andrijašević, Duje Dragičević, Josip Govorko, Guilherme Dos Santos, Josip Bošković, Mate Marinović, Duško Martinac, Mateo Stanković, Ivan Grbavac, Ivan Vukosav, trener Saša Subotić