Preokretom do slavlja

Crnica izborila nastup na Final fouru: Na Baldekinu bolji od vinkovačke Aurelije

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   01.12.2021 u 07:00

Facebook Naši tići/arhiva
Malonogometaši Crnice igrat će na Final fouru hrvatskog Kupa. Izborili su to pobjedom na Baldekinu nad vinkovačkom Aurelijom rezultatom 5:3.

Prvo poluvrijeme pripalo je gostima, odnosno rezultat je bio na njihovoj strani. Vodili su od 18. minute golom R. Sušca.

U samo tri minute nastavka Crnica je preokrenula rezultat i stigla do prednosti. Subotić je izjednačio u 24. minuti, Andrijašević odmah potom donio vodstvo koje je povećao Perić.

Deset minuta potom Šamija povisuje na 4:1. Sušac smanjuje na 4:2, a do kraja utakmice pala su još dva pogotka. Prvo je Perić pogodio za 5:2, a konačnih 5:3 postavio je Nospak u posljednjoj minuti utakmice.

Kontrolor suđenja: Mario Bručić

CRNICA: Franko Bilić, Marko Marčić, Vicenco Ćaleta-Car, Niko Škugor, Saša Subotić, Paulo Katuša, Šimun Popov, Vlado Andrijašević, Bruno Žilić, Marinko Šamija, Antonio Perić, Ivan Đaković, Josip Jolić, trener: Mladen Perica-Štrla

AURELIA: Miron Kobašević, Matias Mijić, Robert Nospak, Ivan Bukna, Filip Josipović, Romeo Sušac, Ante Bertić, Marin Zdelar, Duje Dragun, Josip Horvat, Mario Božić, Petar Pedić, Marko Pest-Mundvajl, Domagoj Vučina, trener: Kristian Šoštar

STRIJELCI: 0:1 R. Sušac (18′), 1:1 Subotić (24′), 2:1 Andrijašević (25′), 3:1 Perić (26′), 4:1 Šamija (36′), 4:2 Sušac (37′), 5:2 Perić (39′), 5:3 Nospak (40′)