Loše prvo i puno bolje drugo poluvrijeme

Crnica bez bodova na Baldekinu ostala doslovno u zadnjoj minuti, slavili Puljani

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   18.11.2023 u 07:09

Facebook MNK Crnica
Malonogometaši Crnice poraženi su s 5:3 u utakmici sedmog kola Prve hrvatske malonogometne lige. Na Baldekinu ih je porazila Stanoinvest Futsal Pula. Vodili su gosti 2:0 na poluvremenu, momčad Mladena Perice vratila se u drugom dijelu, a onda u samoj završnici, zadnjoj minuti, primila dva nova gola i ostala 'kratkih rukava'.

Prvo poluvrijeme proteklo je u potpunosti u znaku gostujuće momčadi. Bili su dominantni, a to su kapitalizirali pogocima Renoldija u petoj i Deana Moravca u 14. minuti. Prilike koje je stvorila Crnica nije iskoristila.

U drugom poluvremenu znatno bolja igra domaće momčadi. Kapetan Dragan Vuković već je u 22. minuti smanjio na 1:2. Odgovor je ekspresan s druge strane: novi gol Deana Moravca i gosti ponovno imaju dva gola prednosti.

Knežević u 26. minuti smanjuje na 2:3, a Copić potom u 35. izjednačuje na 3:3. Prije toga imala je Crnica priliku i iz akumulacije, no udarac Copića obranio je vratar gostiju Roberto Goci.

U zadnjih pet minuta gosti su krenuli s vratarom-igračem, izborili su i oni šesti prekršaj, ali kao i Crnica, nisu zabili iz takve situacije. Luketin je obranio udarac Vukmira. No, isplatila im se igra s golmanom-igračem u zadnjoj minuti.

Dean Moravac je i treći put strijelac u 40. minuti za vodstvo gostiju od 4:3. Tad Crnica kreće sa Škugorom u ulozi igrača-vratara, no, ne uspijeva napraviti ništa osim primiti novi gol na drugoj strani za konačnih 3:5.

Crnica je trenutno na osmom mjestu, sa samo jednom pobjedom u sedam odigranih kola. U sljedećem kolu gostuje kod Futsal Dinama.

Crnica – Stanoinvest Futsal Pula 3:5 (0:2)
Prvi sudac: Vedran Babić
Drugi sudac: Goran Duvnjak
Treći sudac: Luka Kovač-Levantin
Četvrti sudac: Hrvoje Klarić
Delegat: Igor Vojković
Kontrolor suđenja: Ivan Novak
CRNICA: Žarko Luketin, Lazar Milosavljević, Niko Škugor, Saša Babić, Danjel Knežević, Paulo Katuša, Nikola Pavić, Dragan Vuković, Antonio Perić, Nenad Knežić, Josip Radić, Jure Copić, Mario Jarmanović, Josip Jolić, trener: Mladen Perica-Štrla
STANOINVEST FUTSAL PULA: Roberto Gozi Aparecio Junior, Dean Moravac, Daniel Moravac, Manuel Jesus Pacheco Blazquez, Felipe Echeverry Echavarria, Stefano Galešić, Vitor Renoldi, De Queiroz Carreira, Manolo Bilić, Niko Vukmir, Franco Agustin Grillo, Florijan Cindrić, trener: Alvaro Martinez Castillo
STRIJELCI: 0:1 Renoldi (5′), 0:2 De. Moravac (14′), 1:2 Vuković (22′), 1:3 De. Moravac (23′), 2:3 Knežević (26′), 3:3 Copić (35′), 3:4 De. Moravac (40′), 3:5 Blazquez (40′)