16. kolo I. HMNL

Bez postignutog gola: Crnica poražena u Splitu od Torcide

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   19.03.2023 u 07:51

Facebook MNK Crnica
Malonogometaši Crnice doživjeli su uvjerljiv poraz u 16. kolu I. HMNL. S visokih 4:0 pobijedila ih je Torcida u Splitu.

U prvoj utakmici 16. prvenstvenog kola šibenska momčad doživjela je poraz u Splitu. Primili su po dva gola u svakom poluvremenu, dok na suprotnoj strani tereni nisu uspjeli zabiti.

Marić je u desetoj minuti domaćine doveo u vodstvo, da bi Leko tri minute kasnije povećao prednost.

U zadnjih osam minute Crnica je pokušala s golmanom igračem vratiti se u utakmicu, nisu zabili, a kazna je stigla gotovo odmah jer je zabio domaći vratar Bilić. Konačan rezultat postavio je Repić u posljednjoj minuti susreta.

Nakon 16. kola Crnica je na šestom mjestu s 23 boda, a u sljedećem kolu, u petak na Baldekinu, dočekuju Futsal Dinamo.

TORCIDA – CRNICA 4:0 (2:0)

Prvi sudac: Josip Dujmić
Drugi sudac: Mateo Šimunov
Treći sudac: Marko Munjiza
Četvrti sudac: Damir Kujundžić
Delegat: Dino Doljanin
Kontrolor suđenja: Mario Bručić

TORCIDA: Franko Bilić, Antonio Repić, Jure Trivković, Ante Kovačević, Alen Marić, Vinko Rozga, Duje Kulušić, Toni Vujić, Ivan Leko, Tonino Zorotović, Dujo Marić, Denis Kuzmanić, Mateo Poljarić, Nikola Moro, trener: Petar Matenda

CRNICA: Žarko Luketin, Niko Škugor, Dragan Vuković, Marinko Šamija, Jure Copić, Josip Jolić, Andeson Cardoso De Souza, Antonio Perić, Nenad Knežić, Josip Radić, Jakov Mudronja, trener: Mladen Perica-Štrla

STRIJELCI: 1:0 A. Marić (10′), 2:0 Leko (13′), 3:0 Bilić (33′), 4:0 Repić (40′)