U finalu izgubili od Hajduka

U13 ekipa HNK Šibenik druga u Trogiru: Bepo Barbača proglašen najboljim golmanom turnira

Nogomet   |   Autor: Š.I.   |   16.04.2023 u 18:45

Čitatelj ŠibenikIN-a
U organizaciji HNK Slaven Trogir od srijede do subote održan je prvi nogometni turnir za djecu 'Trofej grada Trogira'. U konkurenciji dječaka do 15 i do 13 godina nastupilo je 26 momčadi s preko 450 mladih igrača. U kategoriji U15 je prvo mjesto osvojio Adriatic, a u U13 Hajduk. U13 ekipa HNK Šibenik osvojila je drugo mjesto. 'Narančasti' golman Bepo Barbača proglašen je najboljim golmanom turnira.

Hajdukovi dječaci rođeni 2010. godišta bili su bolji od svojih vršnjaka iz Šibenika u finalu rezultatom 3:1.

Šibenčani su u čevrtfinalu sa 1:0 svladali Primorac, a u polufinalu ekipa Slaven T sa 3:1.

Za Šibenik su, pod vodstvom trenera Grgasa Granda, igrali Barbača, Milkobić, Tomić, Stančić, Miliša, Škenber, Vidačak, Vukšić, Brnić-Boće, Macura, Tešić, Pirc, Slavica, Šuperba, Štrkalj i Maričić.

Golman Šibenika Bepo Barbača proglašen je najboljim golmanom turnira.

Kako piše Dalmatinski portal, za četiri dana natjecanja i prigodnog programa trogirsku Batariju pohodio je veliki broj posjetitelja, roditelja te zaljubljenika u dječji nogomet. U sklopu turnirskog programa u Primorskom Dolcu odigrane su i tri revijalne utakmice ženskog nogometa za djevojčice do 14 godina.