Treća pripremna utakmica: Poraz nogometaša Šibenika od drugoligaša Kustošije ŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Nogomet  •   OBJAVA: 31.07.2020, 06:43h   •

U Kranjčevićevoj

Treća pripremna utakmica: Poraz nogometaša Šibenika od drugoligaša Kustošije

OBJAVA 31.07.2020, 06:43h

U trećoj pripremnoj utakmici ovog ljeta nogometaši Šibenika doživjeli su prvi poraz. S 3:1 pobijedio ih je drugoligaš Kustošija.

Susret se igrao u Zagrebu, na igralištu u Kranjčevićevoj gdje će narančasti, nakon dugog niza godina, ponovno gostovati u prvoligaškim dvobojima.

Susret nije dobro počeo za šibenski sastav, već u petoj minuti našli su se u zaostatku: Šlogar je domaćine doveo u vodstvo. Izjednačenje stiže preko Pandže neposredno prije odlaska na odmor.

U nastavku Kustošija je još dva puta tresla šibensku mrežu (Ljubanović i Kelava), dok su šibenski strijelci mirovali.

U dosadašnjem dijelu priprema Šibenik tako ima jednu pobjedu (Hrvace), jedan remi (Croatia Zmijavci) i jedan poraz (Kustošija). A u nedjelju na programu je novi dvoboj, protiv Primorca iz Biograda na domaćem terenu i bez prisustva publike.

ŠIBENIK: Labrović, Anočić, Pandža, Mršulja, Pajić, Ćurić, Španja, Nikola Rak, Sahiti, Prince, Jurić (Rogić, Bilić, Niko Rak, Barišić, Celić, Laća, Grdić). Trener Rendulić.

KLJUČNE RIJEČI:   nogomet / HNK Šibenik /