Stipe Maretić donio prvu pobjedu u pripremnom razdoblju za ekipu sa Šubićevca ŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Nogomet  •   OBJAVA: 28.01.2017, 17:47h   •

Bolji od Primorca iz Biograda

Stipe Maretić donio prvu pobjedu u pripremnom razdoblju za ekipu sa Šubićevca

Ilustracija/Arhiva/ŠibenikIN Stipe Maretić donio prvu pobjedu u pripremnom razdoblju za ekipu sa Šubićevca
OBJAVA 28.01.2017, 18:01h

Nogometaši Šibenika odigrali su danas prvu pripremnu utakmicu i s 1:0 pobijedili su u Biogradu domaćeg trećeligaša Primorca.

Nakon dva tjedna priprema momčad Stipe Balajića odigrala je prvu utakmicu i to protiv Primorca, kluba kojeg je donedavno vodio Zoran Slavica, trenutni član Uprave HNK Šibenika za sportska pitanja.

Na utakmici je pao samo jedan pogodak i to u 55. minuti. Strijelac je bio Stipe Maretić, koji pokušava ponovno izboriti mjesto u narančastom dresu.

Dao je trener Balajić priliku svim igračima koje ima na raspolaganju.

Sljedeća utakmica na rasporedu je u srijedu na Šubićevcu, a protivnik je OSK iz Otoka.

ŠIBENIK: H. Slavica (od 31. P. Stanić), Bartulović, Vukorepa, Rodin, Musa, Roca, Diyoke, Banić, Maleš, Fuštin, A. Živković.

II. poluvrijeme: P. Stanić (od 61. Ayotunde), I. Stanić, Bandalo, Rošić, Ljubičić, G. Živković, Bitunjac, Bulat, Brito, Maretić, M. Slavica. Još su igrali: Imširović, Ljubić, B. Španja.

KLJUČNE RIJEČI:  šibenik / biograd / pripremna utakmica /