U utorak protiv Zagore

Remi Šibenika u Glavicama: Čop i Kreković zabili za 2:0, Posušje stiglo do izjednačenja

Nogomet   |   Autor: ŠibenikIN   |   08.07.2022 u 20:03

Facebook HNK Šibenik
Nogometaši Šibenika odigrali su pretposljednju provjeru pred početak nove sezone SuperSport Hrvatske nogometne lige. U Glavicama su odigrali 2:2 protiv Posušja u utakmici u kojoj su vodili s 2:0 golovima Čopa i Krekovića.

I ovoga puta Čanadi je na travnjak poslao ponešto izmijenjen sastav u odnosu na dosadašnje utakmice. Tako je na primjer Duje Čop startao od prve minute.

Nakon što su prvom poluvremenu golova nije bilo, upravo je Čop u 51. minuti načeo mrežu momčadi na čijoj klupi sjedi Ferdo Milin, jedan od prošlosezonskih trenera Šibenika.

Devet minuta kasnije na 2:0 povisio je Kreković. Bio je to njegov četvrti gol u pripremnom razdoblju.

Stečeno vodstvo Šibenik nije uspio sačuvati do kraja utakmice. Do remija Posušje je stiglo golovima u 68. i 86. minuti.

Zadnju provjeru pred subotnji dolazak Rijeke, Šibenik će u utorak imati na Šubićevcu u utakmici protiv Zagore (19 sati).

ŠIBENIK: Rogić, Šimunović, Mesa, Mina, Marasović, Salomon, Kvesić, Ćurić, Čanadi, Kreković, Čop. Još su igrali: Dolček, Arai, Skorup, Špeljak, Rom, Koprivnik, Matić.