Treća pripremna utakmica

Remi nogometaša Šibenika u Makarskoj protiv Vukovara ’91.

Nogomet   |   Autor: ŠibenikIN   |   27.01.2024 u 21:03

Facebook HNK Šibenik
Momčad Šibenika odigrala je i treću prijateljsku utakmicu. Nakon poraza (Zagora) i dvije pobjede (Zadar, GOŠK Gabela) stigao je i prvi remi. Igrači Marija Carevića odigrali su 1:1 u Makarskoj protiv Vukovara 1991.

Bila je to utakmica bez puno prilika, po burnom vremenu, a upravo zbog jakog vjetra susret je prekinut i prije isteka 90. minute.

Do vodstva je stigao Šibenik, u 17. minuti poentirao je Bačelić-Grgić. S tim se rezultatom otišlo na odmor.

Vukovarci, koje vodi nekadašnji napadač Šibenika Ivan Božić, do izjednačenja su stigli u 70. minuti, zabio je Berete.

Šibenik je susret u Makarskoj počeo u sljedećem sastavu: Đaković, Punčec, Gačić, Dujmović, Brajković, Roca, Pozo, Cvijanović, Kolega, Majić, Bačelić-Grgić.

Iduća utakmica na rasporedu je u utorak u 15:30 sati na Šubićevcu kad će Šibenik ugostiti Austriju Klagenfurt.