Raspucani narančasti sigurno prošli Slavoniju: Peticom izborili nastavak natjecanja u Kupu - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Nogomet  •   OBJAVA: 25.09.2019, 17:39h   •

Pet različitih strijelaca

Facebook NK Slavonija Požega Raspucani narančasti sigurno prošli Slavoniju: Peticom izborili nastavak natjecanja u Kupu
OBJAVA 25.09.2019, 17:39h

Nogometaši Šibenika nastavili su svoj pobjednički niz. U šesnaestini finala Kupa nisu dozvolili nikakvo iznenađenje protiv Slavonije u Požegi. Slavili su s 5:1, uz pet različitih strijelaca i tako su osigurali nastavak natjecanja u Kupu.

Napravio je trener Rendulić, kako je i najavio, nekoliko promjena u početnom sastavu. Na golu je bio Rogić, a u startnih 11 našli su se i Celić, Španja i Antunović, dok su neki dosadašnji prvotimci dobili poštedu, odnosno odmor.

Rezultat u niti jednom trenutku nije patio, dapače, od samog su početka narančasti se postavili kao gospodari terena, te su od prvog sučevog zvižduka pokazali s kakvim su namjerama stigli u Slavoniju. Celić je, nakon sjajne akcije svoje momčadi načeo domaćine u 15. minuti.

Samo dvije minute kasnije Antunović je povisio šibensko vodstvo, da bi Rak u 31. minuti zabio za 0:3. Do kraja prvog dijela domaćin je došao do, pokazat će se kasnije, počasnog gola, poentirao je Bognar iz kaznenog udarca.

I u nastavku su Šibenčani bili raspucani, dva su puta matirali domaćeg vratara. Prvo je Juričić pogodio za 1:4 u 76. minuti, a tri minute prije kraja zabio je i Španja za konačnih 1:5.

U sljedećoj rundi Kupa Šibenik će na Šubićevcu ugostiti pobjednika para Belišće – Split (igraju se produžeci).

SLAVONIJA – ŠIBENIK (1:3) 1:5