Na Šubićevcu

Prva povratnička pobjeda juniora Šibenika u I. HNL: Lopez i Silov 'slomili' Dugopolje

Nogomet   |   Autor: Š.I.   |   22.08.2021 u 17:59

Facebook HNK Šibenik
Nakon dva remija na startu povratničke sezone u I. HNL juniori HNK Šibenika stigli su do prvog slavlja. Na Šubićevcu su s 3:1 pobijedili Dugopolje, uz dva gola Jose Alejandra Lopeza Mejie i jedan Stipe Silova.

Na startu sezone momčad Anđelka Godinića odigrala na pomoćnom travnjaku na Šubićevcu 0:0 protiv Osijeka. Identičan rezultat ostvarili su i na gostovanju kod Intera u Zaprešiću.

Prva pobjeda stigla je u drugoj domaćoj utakmici, iako početak utakmice nije ukazivao na to. Jer gosti su poveli preko Zovkića u 16. minuti utakmice.

Točno 13 minuta kasnije Lopez Meija izjednačio je rezultat, a s time se rezultatom otišlo i u svlačionice.

Preokret stiže u 61. minuti kada Stipe Silov pogađa mrežu Dugopoljaca za vodstvo svoje momčadi. Fenomenalnim golom Lopez je u 72. minuti potvrdio pobjedu šibenske momčadi.

U sljedećem kolu Šibenik će na Šubićevcu ugostiti Dinamo.

ŠIBENIK – DUGOPOLJE 3:1
Strijelci: 0:1 Zovkić (16′), 1:1 Lopez Mejia (29′), 2:1 Silov (61′), 3:1 Lopez Mejia (72′)
Šibenik: M. Benat, Rakić (od 87′ Marinović), Lopez Mejia (od 77′ Brajković), Režan (od 46′ Josipović), Živalj, Crljen (od 86′ Koceić), Šupe, Bilić, Bolanča, Slunjski (od 25′ Silov), Arambašić.
Dugopolje: Šego, Mijić (od 69′ Ravlić), Vuković (od 69′ Stjepanović), Zoko, Milišić (od 62′ Marinović), Jerković, Zovkić (od 62′ Zovkić), Vuko, Radovančić (od 62′ Radan), Čengić (od 76′ Varnica), Vukman.