Igralo se u Ogulinu

Pioniri i kadeti HNK Šibenika bez Prve HNL: Rudeš slavio u obje utakmice

Nogomet   |   Autor: Š.I.   |   23.06.2021 u 22:06

Facebook HNK Šibenik
Pioniri i kadeti HNK Šibenika nisu uspjeli nastaviti stopama juniora koji se vraćaju u prvoligaško društvo. U posljednjem krugu kvalifikacija Rudeš je u dvije utakmice bio bolji od Šibenčana i tako osigurao plasman u viši rang.

Nakon što su juniori narančastih uspjeli ostvariti povratak u prvoligaško društvo, isto nije uspjelo njihovim mlađim vršnjacima. U Ogulinu su doživjeli dva poraza.

Kadeti su igrali prvi. Leon Jurić Šibenčane je u petoj minuti doveo u vodstvo. Jelić izjednačuje u 13. minuti. U 35. minuti Jere Šikić narančaste ponovno dovodi u vodstvo, a Srbljinović u 44. minuti pogađa za 2:2 na poluvremenu.

I treći put Šibenik je poveo, ovog puta autogolom Krušlina u 64. minuti. Srbljinović tri minute kasnije poravnana na 3:3, a pobjedu Rudešu u 90. minuti donosi Matas.

Kad je susret pionira u pitanju, Rudeš je poveo rano. Orešković je u 32. minuti precizan s bijele točke. Pobjedu je potvrdio Klobučarević u 64. minuti.