Zabio Perić

Nogometaši Šibenika poraženi od GAK-a u prijateljskoj utakmici

Nogomet   |   Autor: G.M.   |   17.07.2024 u 19:59

HNK Šibenik/Facebook
HNK Šibenik poražen je u pripremnom susretu odigranom u trening-kampu u Weinzödlu od austrijskog prvoligaša GAK-a iz Graza sa 3:1 (1:1).

GAK je došao u prednost preko Satina u 5. minuti, izjednačio je Perić u 45. (prethodno je Morrisonu u 39. minuti poništen gol zbog prekršaja u napadu), da bi u nastavku domaćin došao do 3:1 preko Zaizena u 74. i Lichtenbergera u 76.

Šibenik je startao s postavom Đaković, Punčec, Morrison, Perić, Bakić, Pozo, Kolega, Brajković, Laća, Santini, Božić, a GAK s postavom Kirchmayr, Filipović, Rusek, Satin, Cipot, Italiano, Graf, Scihestl, Lang, Holzhacker, Cheukoua. Za narančaste su još nastupili Mišević, Gačić, Iyendjock, Vasilj, Roca, Zdunić, Torres i Delić.

U sljedećem pripremnom susretu Šibenik gostuje kod mađarske ekipe Zalaegerszegi TE ove subote.