U Glavicama pored Sinja

Generalka pred početak sezone: Još jedan poraz HNK Šibenika, ovog puta od Posušja

Nogomet   |   Autor: Š.I.   |   10.07.2021 u 20:40

Facebook HNK Šibenik
Nogometaši Šibenika odigrali su i posljednju pripremnu utakmicu pred start nove sezone I. HNL. U Glavicama pored Sinja poraženi su od Posušja rezultatom 2:0.

Oba pogotka pala su u prvom poluvremenu: šibensku mrežu tresli su Dominik Begić u 25. minuti i Josip Seradrušić u 30. minuti.

Trener Šibenika Mario Rosas na teren je od prve minute poslao nešto promijenjenu momčad u odnosu na posljednje utakmice. Od prve su minute zaigrali Rak i Julardžija, dok su neki do sada standardni igrači susret započeli na klupi.

Dao je trener Šibenika i ovog puta priliku većini igrača s klupe u nastavku utakmice.

Pripremno razdoblje Šibenik je tako zaključio s jednom pobjedom (Zrinjski Mostar 2:1), jednim remijem (Zagora 3:3) i četiri poraza (Bačka Topola1:0, Domžale 2:1, Spartak Moskva 4:2, Posušje 2:0).

Sljedećeg tjedna počinje prvenstvo, a Šibenčani ga otvaraju gostovanjem u Gradskom vrtu.

ŠIBENIK – POSUŠJE 0:2 (0:2)
Strijelci: 0-1 D. Begić (25), 0-2 Serdarušić (30).
ŠIBENIK:Rogić, Da Silva (od 35. Benić), Perić, Bilić, Kvesić, Rak, Ćurić, Julardžija, Delić (od 20. Cvetković), Marin, Jurić. Još su igrali: Đaković, Mesa, Batarelo, Sahiti, Bedoya, Bačelić-Grgić, Mina, Lopez, Grdić).TRENER:Mario Rosas.
POSUŠJE:Bačak, Brekalo, Krišto, T. Barišić, Lučić, Landeka, Lauš, L. Begić, Bešlić, Serdarušić, D. Begić. TRENER: Denis Čorić.