Treća pobjeda šibenskih košarkašica: Na gostovanju 'pao' Brod na Savi ŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Košarka  •   OBJAVA: 18.11.2017, 20:49h   •

Sedmo kolo Prve lige

Treća pobjeda šibenskih košarkašica: Na gostovanju 'pao' Brod na Savi

Milan Balaban/arhiva Treća pobjeda šibenskih košarkašica: Na gostovanju 'pao' Brod na Savi
OBJAVA 18.11.2017, 20:49h

Košarkašice Šibenika nastavljaju s pobjedama. Treću uzastopnu upisale su ove subote u Slavonskom Brodu gdje su slavile rezultatom 78:57.

Nakon Zadranki i Dubrave BLC, košarkašice Stipe Bralića nastavljaju u pobjedničkom ritmu. S bodovima se vraćaju i s dalekog gostovanja.

Deset koševa prednosti (20:10) imale su Šibenčanke na kraju prve četvrtine, a do poluvremena prednost se povećala.

Daleko najefikasnija bila je treća četvrtina, no, nisu domaće igračice ugrozile veliku prednost gošći. Zadnja dionica bila je samo rutinsko odrađivanje posla za šibenske košarkašice.

Klaudia Periša ponovno je upisala double-double – 22 koša i 12 skokova, a samo jedan koš dijelio je Saru Borič od istog (devet koševa i deset skokova). Strize je ubacila 16 koševa, a Tošić i Vukšić po deset.

KLJUČNE RIJEČI:   košarka / ŽKK Šibenik / Klaudia Periša /