Šiši prvi puta u početnoj petorci novog kluba: Ostvario double-double i odigrao najbolju utakmicu za Minnesotu - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Košarka  •   OBJAVA: 16.12.2018, 09:30h   •

Wolvesi unatoč tome izgubili

Facebook Šiši prvi puta u početnoj petorci novog kluba: Ostvario double-double i odigrao najbolju utakmicu za Minnesotu
PIŠE Hina/P.Š.
OBJAVA 16.12.2018, 09:30h

Košarkaši Minnesote poraženi su na gostovanju u Phoenixu sa 107-99, a Dario Šarić je bio u startnoj postavi Timberwolvesa te za 35 minuta na parketu ubacio 15 koševa uz 11 skokova i dvije asistencije.

Šiši je tako dobio priliku prvi puta startati u početnoj petorci i odigrao je najbolju utakmicu u novom klubu.

Upisao je double-double učinak, 15 poena uz 11 skokova, dobro je šutirao iz igre (50 posto), ali Wolvesi su unatoč Šarićevom performansu upisali četvrti poraz u nizu u četvrtoj uzastopnoj gostujućoj utakmici.

Los Angeles Lakersi su došli do uvjerljive pobjede 128-100 na gostovanju kod Charlottea, gdje je Ivica Zubac za pobjednike odigrao 11 i pol minuta te za to vrijeme ubacio šest koševa uz jedan skok.

KLJUČNE RIJEČI:   Dario Šarić /