Najefikasniji Miković, Freeman i Širko

Poraz košarkaša GKK Šibenke u Sinju: U zadnjoj četvrtini nisu uspjeli uhvatiti domaćine

Košarka   |   Autor: Š.I.   |   31.03.2021 u 20:09

Facebook Šibenka
Košarkaši GKK Šibenke poraženi su ove srijede na gostovanju kod Alkara u Sinju. Bilo je 87:83 za domaći sastav.

Nakon pobjede nad Furnirom košarkaši Dženana Rahimića gostovali su kod uvijek neugodnog Alkara. Domaćin je do kraja prve četvrtine stekao tri koša prednosti.

Do odmora Sinjani su još malo povećali svoju prednost, na plus osam, a uoči zadnjih deset minuta igre imali su dvoznamenkastu prednost, +11.

Raspucali su se Šibenčani u zadnjoj dionici igre, bili su i na zaostatku od samo dva koša, no, Sinjane nisu uspjeli u potpunosti uhvatiti i preokrenuti rezultat.

Miković s 25 koševa bio je najefikasniji u šibenskim redovima, po 16 koševa dodali su Freeman i Širko.

Alkar – GKK Šibenka 87:83 (25:22, 22:17, 18:15, 22:29)

Sinj – GSD Ivica Glavan Ićo. Gledatelja: /.
Suci: Krunoslav Peić, Bojan Kruljac, Krešimir Katić

Alkar: Brocić (3), Echols (23), Mastelić, Granić (11), Kučan (8), Putnik, Varence (13), Tomašević, I. Vučić (11), H. Vučić (18), Zukanović.

Šibenka: Freeman (16), Šarić, Živković, Gulin (14), Bašić (6), Antić, Klarin (4), Miković (25), Vlaić (2), Širko (16), Jurković.