Samo 8 minuta na parketu

Phoenix pobijedio, Dario Šarić opet dobio 'mrvice'

Košarka   |   Autor: HINA   |   22.01.2023 u 09:08

Ilustracija/arhiva/ ŠibenikIN
Iako su igrali bez svih svojih zvijezda, Phoenix Sunsi su uspjeli pred svojim navijačima svladati Indiana Pacerse sa 112-107 i tako su prvi put u posljednjih mjesec dana uspjeli spojiti dvije pobjede.

Dario Šarić je ponovno bio u početnom sastavu, ali je odigrao osam minuta u prvom poluvremenu i više nije ulazio u igru. Za to vrijeme je postigao jedan koš uz tri asistencije i dva skoka.

Šariću je ovo druga utakmica zaredom koju je započeo te na terenu proveo osam minuta. Phoenix je u oba slučaja došao do pobjede.

Josh Okogie je sa 24 koša i 10 skokova bio najbolji igrač Sunsa, a Mikal Bridges je postigao 22 poena.

Strijelce gostiju predvodio je Bennedict Mathurin sa 23 koša, a T. J. McConnell je imao "triple-double" učinak sa 18 poena, 12 asistencija i 10 skokova.

Phoenix je sa dvije uzastopne pobjede došao na 10. mjesto u Zapadnoj konferenciji s učinkom 23-24. Indiana je sa 23-25 na devetom mjestu u Istočnoj konferenciji.