Odlične partije Periše i Borić nisu bile dovoljne za pobjedu nad PuljankamaŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Košarka  •   OBJAVA: 01.10.2016, 23:50h   •

ŽKK Šibenik poražen na startu A-1 lige

Odlične partije Periše i Borić nisu bile dovoljne za pobjedu nad Puljankama

arhiva/ŠibenikIN Odlične partije Periše i Borić nisu bile dovoljne za pobjedu nad Puljankama
OBJAVA 01.10.2016, 23:50h

Košarkašice ŽKK Šibenika porazom su krenule u novu sezonu A-1 lige. Na Baldekinu ih je sa 85:73 pobijedila Pula Crnja Tours.

Gošće su gotovo stalno bile u vodstvu, od početka utakmice. Šibenčanke su povele tek u dva navrata (7:6 i 8:7), no, nisu se Puljanke odvojile u ranoj fazi utakmice. U drugu su četvrtinu ušle s plus jedan (20:19), a do odmora prednost je narasla na osam koševa (45:37).

Drugo poluvrijeme održale su gošće prednost, u pojedinim trenucima iznosila je ona i +18, no, do kraja utakmice šibenske su košarkašice smanjile do konačnih -12.

Sara Borić s 23 i Klaudia Periša s 20 koševa i 16 skokova bile su najefikasnije u šibenskim redovima.

KLJUČNE RIJEČI:   košarka / ŽKK Šibenik /