Ostali na tri pobjede

Novi poraz GKK Šibenke: Gorica im otpor slomila u drugom poluvremenu

Košarka   |   Autor: ŠibenikIN   |   04.12.2021 u 20:30

Valerio Baranović/ŠibenikIN/arhiva
Košarkaši GKK Šibenke doživjeli su još jedan prvenstveni poraz. U Velikoj Gorici poraženi su od domaće Gorice rezultatom 93:71.

Neizvjesno je bilo prvo poluvrijeme u kojem se Milačićeva momčad dobro nosila s domaćinima. Pola koša prednosti imali su Šibenčani na kraju prve dionice igre (24:23).

Nastavilo se slično i u drugoj četvrtini, a domaćini su na poluvrijeme otišli s košem viška (41:39).

Do odvajanja domaćina dolazi u trećoj dionici igre, a još se poveća u zadnjoj četvrtini.

GKK Šibenka je ostala tako na tri pobjede ostvarene u dosadašnjem dijelu sezone.

Jambrović s 19 koševa i deset skokova bio je najefikasniji u šibenskim redovima. Dvoznamenkasti su bili i Bašić (15), Rebić (13) i Paić (12).