Druga uzastopna pobjeda

Košarkašice Šibenika u zadnjoj četvrtini 'slomile' Pulu, Tilford ponovno sjajna

Košarka   |   Autor: ŠibenikIN   |   13.03.2022 u 07:54

Facebook Naši Tići/arhiva
Košarkašice Šibenika stigle su do druge uzastopne pobjede. Nakon slavlja u Splitu Šibenčanke su slavile na Baldekinu protiv Pule Moviter rezultatom 65:57.

Neizvjesna je bila utakmica sve do posljednje dionice igre. Ekipa Stipe Bralića imala je plus dva na kraju prve četvrtine, a s izjednačenih 33:33 ušlo se u drugo poluvrijeme.

Potpuno izjednačeno bilo je i u oči deset minuta odluke. A tu su domaće košarkašice bile uspješnije, te su stigle do vrijedne pobjede.

Ponovno je Amerikanka Tilford bila prvo ime utakmice, ubacila je 26 koševa. Uz nju, Bosilj je dodala 15.

Šibenik – Pula Moviter 65:57 (21:19, 12:14, 14:14, 18:10)
Šibenik: Dragović, Baban 2, J. Milković, Ćuklin 8, Čala, Šarić 6, Džafić 8, Bosilj 15, Šuperba, Tilford 26, L. Milković. Trener; Stipe Bralić.
Pula Moviter: Đukić, Petrinčić, Begonja 9, N. Perić, Borić 20, B. Trehub, Županić, Škapin 10, Ramljak 2, Schrauth 16. Trener: Ivan Đukić.