Košarkašice Šibenika u sezonu krenule domaćim porazom od Pule - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Košarka  •   OBJAVA: 08.10.2018, 09:31h   •

Najefikasnija Sara Borič

Košarkašice Šibenika u sezonu krenule domaćim porazom od Pule

Facebook Naši Tići Košarkašice Šibenika u sezonu krenule domaćim porazom od Pule
OBJAVA 08.10.2018, 09:31h

Košarkašice Šibenika poražene su na startu sezone. U prvoj utakmici, odigranoj na Baldekinu, Pula je slavila sa 69:55.

Duplo više koševa nego Šibenčanke postigle su Puljanke u prvoj dionici igre. Do poluvremena zaostatak od devet koševa smanjila je ekipa Stipe Bralića na osam.

Treća četvrtina ponovno je pripala gošćama, kao i ona posljednja za pobjedu od 14 koševa razlike.

Kod Šibenčanki najefikasnija je s 16 koševa bila Sara Borič.

Šibenik – Pula 55:69 (9:18, 20:19, 8:13, 18:19)
Šibenik: Marin 2, Chiabov 8, Mihić 10, Barišić 2, Borič 16, Vukšić 11, Skrozić 0, Obratov 4, Pavičić 2, Dujić -.
Pula: Đukić 3, Barukčić 0, Tikvić 23, Perko 2, Franić 4, Došen 0, Mršić 12, Ramljak 19, Trehub 2, Simović 4.

KLJUČNE RIJEČI:   košarka / ŽKK Šibenik /