FSV slavio na Baldekinu

Košarkašicama Šibenika novi poraz, Amerikanka Tilford postigla 28 koševa u debiju

Košarka   |   Autor: ŠibenikIN   |   16.10.2021 u 20:00

Facebook Naši tići/arhiva
Košarkašice Šibenika doživjele su i treći prvenstveni poraz. Na Baldekinu ih je sa 74:64 pobijedio FSV, no, vrijedi izdvojiti sjajan debi u šibenskom dresu Amerikanke Imani Ieshe Tilford i double-double učinak Franke Ćuklin.

Već u prvoj četvrtini gostujuća je ekipa osigurala prednost od 15 poena. A do odmora Šibenčanke su uspjele smanjiti na jednoznamenkasti zaostatak.

U drugom dijelu gošće su sačuvale svoju prednost i na kraju upisale pobjedu s deset koševa prednosti.

Debitantica Tilford odigrala je svih 40 minuta postigavši pri tome 28 koševa uz šest asistencija. Sjajna je bila i Franka Ćuklin s 15 koševa i 13 skokova.

U sljedećem kolu Šibenčanke gostuju kod Murse u Osijeku.