Gosti vodili od početka

Košarkaši GKK Šibenke zakomplicirali situaciju oko play-offa domaćim porazom od VROS-a

Košarka   |   Autor: Š.I.   |   03.04.2021 u 21:00

Facebook Šibenka/arhiva
Košarkaši GKK Šibenke poraženi su na svom Baldekinu od Vrijednosnica Osijek rezultatom 93:81 čime su si zakomplicirali situaciju, odnosno plasman u play-off.

Od početka utakmice gosti su kontrolirali igru i rezultat. Imali su vodstvo od sedam razlike na isteku prvih deset minuta igre (23:16), a identičnih plus sedam i na poluvremenu.

I u nastavku momčad iz Osijeka vodila je i nije dozvolila domaćinima da ugroze njihovu pobjedu.

Do pobjede su ih vodili Kujundžić s 29 i Šibenčanin Paić s 23 koša. Kod GKK Šibenke Miković je postigao 23, a Širko 17 koševa.

Ovim porazom zakomplicirala se situacija oko plasmana šibenskih košarkaša u play-of. Do prije nekoliko kola izgledalo je to kao gotova stvar, a Osječani su sada na pobjedi manje od sastava s Baldekina.