+26 protiv Vrijednosnica

GKK Šibenka nezaustavljivo juri prema play-offu: U Osijeku stigli do šeste uzastopne pobjede

Košarka   |   Autor: ŠibenikIN   |   24.04.2022 u 20:38

Valerio Baranović/ŠibenikIN/arhiva
Košarkaši GKK Šibenke nezaustavljivo idu prema play-offu. Stigli su i do šeste uzastopne pobjede, slavili su u Osijeku, na gostovanju kod Vrijednosnica. Momčad Damira Milačića bila je uspješnija rezultatom 96:70.

Potpuno izjednačene momčadi su bile poslije deset minuta igre. Na semaforu je svjetlilo 17:17.

Do poluvremena Šibenčani su se odvojili na pet koševa prednosti, da bi u drugih 20 minuta odjurili prema pobjedi na tragu sjajne šuterske večeri.

Vrlo efikasni bili su u trećoj dionici igre, postigli su 31 koš. Tek malo manje zabili su u četvrtoj četvrtini, 23. Donijelo im je to na kraju i visokih +26 koševa na kraju utakmice.

Thomas s 24 i Arslanagić s 20 koševa bili su najefikasniji u šibenskim redovima.

Vrijednosnice Osijek – GKK Šibenka 70:96 (17:17, 20:25, 18:31, 15:23)
Osijek, Mala dvorana u Gradskom vrtu. Gledatelja 100.
Suci: Tomislav Vovk, Branimir Galić, Darko Juraga.
Vrijednosnice Osijek: Dugandžić (3), Grušanović (5), Tomljenović (6), Tokić, Porobić (14), Kuany (14), Bošnjak (3), Perković (3), Topolović (18), Jurić, Džajić (4).
GKK Šibenka: Arslanagić (20), Thomas (24), Rebić (14), Gulin, Bašić (10), Solomun (9), Jambrović (10), Paić (7), Sinovec (2).