Kvar semafora na startu utakmice

GKK Šibenka još ne zna za domaću pobjedu: Bodove s Baldekina nosi Cedevita junior

Košarka   |   Autor: ŠibenikIN   |   13.10.2021 u 20:51

Valerio Baranović/ŠibenikIN/arhiva
Košarkaši GKK Šibenke upisali su još jedan domaći poraz u HT Premijer ligi. Bodove s Baldekina nosi i Cedevita junior koja je slavila rezultatom 80:61.

Gotovo na samom početku, u drugom napadu, pokvario se novopostavljeni semafor u dvorani. Prekid je, prije nastavka utakmice, potrajao dvadesetak minuta.

A bolje su tada reagirali domaći igrači. Do kraja prve dionice igre osigurali su tri koša prednosti.

Momčad Damira Milačića imala je vodstvo od devet koševa razlike u drugoj četvrtini, no, krenuli su problemi sa šutom, gosti su ih dostigli, a potom i prestigli. Te su na poluvrijeme otišlo s vodstvom od četiri koša – 37:33.

Treća četvrtina bila je najslabiji dio domaćih. Postigli su samo devet koševa. Daleko efikasniji bili su Zagrepčani koji su ih postigli čak 27, pa su sve dileme oko pobjednika bile riješene.

Posljednja dionica bila je samo formalnost. Šibenčane su predvodili Paić s 11 i Rebić s 10 koševa, dok su na drugoj strani najefikasniji bili Batinić sa 17, te Radović i Miličević s po 12 koševa.

GKK Šibenka - Cedevita Junior 61:80 (16:13, 17:24, 9:27, 19:16)
Šibenik, dvorana na Baldekinu. Gledatelja 150.
Suci: Josip Radojković, Dino Vukušić, Josip Modrić.
GKK Šibenka: Kujundžić (9), Arslanagić (9), Rebić (10), Živković, Gulin (4), Bašić, Grgurica, Solomun, Antić (2), Jambrović (8), Pleadin (8), Paić (11). Trener: Damir Milačić.
Cedevita Junior: Ogrizović, Radović (12), Kučić (4), Filipović (7), Smajlagić (6), Bundović (6), Miličević (12), Šabić (5), Bošnjak (5), Planinić (6), Jacović, Batinić (17). Trener: Damir Mulaomerović.