FOTO Juniori GKK Šibenik svladali rivale iz Jollyja i potvrdili Final four - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Košarka  •   OBJAVA: 12.04.2015, 12:24h   •

Poluzavršnica juniorskog Prvenstva Hrvatske

FOTO Juniori GKK Šibenik svladali rivale iz Jollyja i potvrdili Final four

I. J. FOTO Juniori GKK Šibenik svladali rivale iz Jollyja i potvrdili Final four
OBJAVA 12.04.2015, 12:22h

Juniori GKK Šibenika s tri su pobjede na poluzavršnom turniru u Šibeniku osigurali nastup na Final four Prvenstva Hrvatske. Posljednjeg dana turnira na Ražinama su sa 82:66 pobijedili Jolly JBŠ, te su, uz Cedevitu, izborili nastup na završnom turniru gdje ih još čekaju Cibona i Zadar.

Poslije pobjeda nad Kvarnerom i Dubravom, momčad Petra Maleša došla je i do pobjede nad gradskim rivalom Jollyjem. Vodili su od početka do kraja utakmice, Jolly JBŠ se držao samo u uvodnim minutama, a već do kraja prve četvrtine GKK Šibenik je stvorio prednost od 12 koševa.

Već do poluvremena ubacili su 53 koša, a Jolly JBŠ 35. Drugi dio bio je rutinsko odrađivanje posla, pa su treneri pružili priliku i igračima s manjom minutažom.

GKK Šibenik su do nove pobjede predvodili Nakić s 22, Badžim s 15, Paić s 13 i Andabaka s 12 koševa, dok su u redovima Jollyja JBŠ, koji je igrao bez ozlijeđenog Bilalovića, najviše koševa postigli Topić (16), te Perković i Lučev po 12.

JOLLY JBŠ – GKK ŠIBENIK 66:82