Druga uzastopna, a ukupno treća pobjeda šibenskih košarkašicaŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Košarka  •   OBJAVA: 26.03.2015, 13:08h   •

Bolje od Novog Zagreba

Druga uzastopna, a ukupno treća pobjeda šibenskih košarkašica

I. J. Druga uzastopna, a ukupno treća pobjeda šibenskih košarkašica
OBJAVA 26.03.2015, 13:07h

Košarkašice Šibenika zabilježile su novu, ukupno treću, a drugu uzastopnu pobjedu u A-1 ligi. Na gostovanju su pobijedile Novi Zagreb rezultatom 66:49.

Šest koševa prednosti imale su igračice Dragana Ognjenovića na kraju prve četvrtine. No, u drugoj bolja igra domaće ekipe rezultirala je potpunim povratkom u utakmicu i njihovim minimalnim vodstvom na poluvremenu – 26:24.

Ali u drugom poluvremenu Šibenčanke ubacuju u višu brzinu, brzo se odvajaju i stečenu prednost bez problema održavaju do kraja. Najzaslužnija za pobjedu je Klaudija Periša koja je ubacila čak 26 koševa, dvoznamenkast broj koševa imala je i Marija Šolić – 14.

Šibenske su košarkašice i dalje pretposljednje, desete s 21 osvojenim bodom, a u sljedećem kolu, u subotu, na Baldekinu, dočekuju Trešnjevku 2009 (16 sati).

KLJUČNE RIJEČI:  košarka / ŽKK Šibenik / Dragan Ognjenović / Klaudia Periša /