Miković, Freeman i Širko najefikasniji

Dobar otpor košarkaša GKK Šibenke u Jazinama: Zadranima novi bodovi

Košarka   |   Autor: Š.I.   |   22.04.2021 u 21:47

GKK Šibenka/arhiva
Košarkaši GKK Šibenke poraženi su na gostovanju u legendarnim Jazinama kod Zadra. Bilo je 98:83 za domaći sastav.

Odlično su Šibenčani parirali domaćinima, prvenstveno u prvom poluvremenu. Nakon potpunog izjednačenja na kraju prve četvrtine – 21:21, Zadrani su na poluvrijeme otišli sa samo jednim košem prednosti.

Ipak, u nastavku, duža klupa domaćina došlo je do izražaja. Stekli su devet koševa prednosti uoči zadnjih deset minuta igre, a tu su onda samo još učvrstili svoju pobjedu.

Već standardno, Miković, Freeman i Širko bili su najefikasniji u šibenskim redovima. Crnogorac je postigao 19 koševa, a Amerikanac i Hrvat po 17.

Zadar – GKK Šibenka  98:83 (21:21, 28:26, 22:15, 27:21)