Dana Šarić tricom šest sekundi prije kraja produžetka donijela pobjedu u Puli: Ujević zabila 40 poenaŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Košarka  •   OBJAVA: 17.01.2021, 11:16h   •

Slavlje šibenskih košarkašica

Facebook Naši Tići Dana Šarić tricom šest sekundi prije kraja produžetka donijela pobjedu u Puli: Ujević zabila 40 poena
OBJAVA 17.01.2021, 11:17h

Fantastičnu utakmicu odigrale su košarkašice Šibenika u Puli protiv domaće Pule Moviter. Slavile su nakon produžetka rezultatom 100:97, uz čak 40 koševa Ujević, a pobjedu je tricom šest sekundi prije kraja donijela Šarić.

Vrlo efikasna bila je prva dionica igre. Primile su igračice Stipe Bralića čak 36 koševa, te su bile u zaostatku od 14 koševa. Do poluvremena uspjele su zaostatak smanjiti na jednoznamenkast.

U trećoj su četvrtini stigle do potpunog egala. Velika se bitka vodila i u odlučujućoj četvrtini. A kad ni tu nije bilo pobjednika, krenulo se u produžetak. Pobjedu su Šibenčanke osigurale tricom Dane Šarić šest sekundi prije kraja utakmice.

U Ligu za prvaka skupine Jug šibenske će košarkašice krenuti s druge pozicije.

Pula Moviter – Šibenik 97:100 (36:22, 18:23, 11:20, 18:18, 14:17)
Pula Moviter: Krstić 11, Đukić 6, Bekvalac, Begonja 10, N.Perić 2, Borić 21, B.Trehub 12, Ramljak 0, Plavljanin 13, Schrauth 22. Trener: Ivan Đukić.
Šibenik: Vojvodić 2, Ujević 40, Silov 10, Barišić, Tabula 14, Cigić 2, Skrozić, Šarić 18, Milković, I.Dujić 14. Trener: Stipe Bralić.

KLJUČNE RIJEČI:   košarka / ŽKK Šibenik /