Kraj osnovnog dijela sezone

Cibona očekivano bolja od GKK Šibenke: Kapetan Bašić odigrao 250. utakmicu

Košarka   |   Autor: ŠibenikIN   |   04.03.2022 u 20:22

Valerio Baranović/ŠibenikIN/arhiva
Osnovni dio sezone košarkaši GKK Šibenke zaključili su domaćim porazom od Cibone. Slavili su Zagrepčani rezultatom 87:62 u utakmici koju su domaćini odigrali sa samo sedam igrača od kojih je jedan, kapetan Domagoj Bašić igrao čak 250. utakmicu u šibenskom dresu.

Milačić je u susret ušao bez Rebića, Pleadina i Solomuna, a igrati nije mogao ni američki razigravač Thomas.

Plus deset gosti imaju na kraju prve četvrtine, a poslije najefikasnije druge četvrtine prednost im se još više povećala.

Nastavila je rasti i u drugom poluvremenu, prvenstveno u trećoj dionici igre. Sa samo sedam igrača koji su igrali nisu Šibenčani mogli parirati gostima.

Vrijedi izdvojiti kako je prije utakmice predsjednik kluba Ante Nakić kapetanu Domagoju Bašiću uručio prigodan poklon za 250. utakmicu u šibenskom dresu.

GKK ŠIBENKA - CIBONA 62:87 (12:22, 21:29, 13:21, 16:15)
Šibenik, dvorana na Baldekinu. Gledatelja 200.
Suci: Tomislav Hordov, Ivan Šverko, Teo Miletić

GKK Šibenka: Arslanagić (9), Rebić, Gulin (12), Bašić (13), Grgurica (8), Solomun, Antić, Jambrović (10), Pleadin, Paić (10).
Cibona: Popić (9), Vujović (3), Radovčić (8), Gegić (11), Majcunić (11), Novačić (7), Gnjidić, Branković (4), Drežnjak (10), Krajnović (2), Reuvers (15), Nakić (7).