14 medalja iz Splita

Novi uspješan vikend za članove Karate kluba Osvit

Borilački sportovi   |   Autor: G.M.   |   10.10.2022 u 11:20

KK Osvit
Nakon što su vikend prije na svom Baldekinu osvojili 14 medalja (4 zlata, 4 srebra i 6 brončanih), u sklopu 3. kola Dalmatinske lige, Karate klubu Osvit i protekli vikend je bio uspješan. Iz Splita, sa tradicionalnog međunarodnog turnira koji se održava od davne 1969. godine pod nazivom „Kup Jadrana“, jučer su se vratili kući sa jednakim brojem medalja. Nastupili su u borbama i katama.

U katama, zlatne medalje su osvojili Borna Belamarić, Bruno Martinović, Teodora Antić, Lovre Vučak i Matej Blaće. Sa srebrnim medaljama okitili su se Mateo Ninić i Mia Ninić, a brončanim Marta Zorica, Niko Radovčić i Ante Palinić.

U borbama, srebrnu medalju osvojio je Bruno Martinović te brončane medalje Teodora Antić, Borna Belamarić i Mateo Ninić.

Natjecatelji trenera Dragana Zorice i ovaj puta su tako imali jedan vrlo uspješan vikend, vrativši se kući sa osvojenih 14 medalja. Na velikom uspjehu Karate kluba Osvit treneru Draganu Zorici čestitali su i doajeni hrvatskog karatea Vinko Višić i Slaven Mikelić, domaćini „Kupa Jadrana“.