Gorica Open

Karatekama vodičkog Okita šest medalja iz Velike Gorice

Borilački sportovi   |   Autor: G.M.   |   17.09.2024 u 11:19

KK Okit Vodice
Proteklog vikenda članovi Karate kluba Okit iz Vodica uspješno su nastupali na turniru 1. Gorica Open u Velikoj Gorici.

U konkurenciji 485 natjecatelja, podijeljenih u kategorije, iz 46 klubova i 5 država, Vodičani su osvojili šest medalja.

Zlatni su bili Noa Adrian Perković i Josip Kovilić, srebro su osvojili Gabrijel Juričev, Vigo Juričev-Barbin i Noa Milaković, a medalju brončanog sjaja osvojio je Alem Adili.

Odličan nastup je imala i Vita Vulin koja je odradila 4 borbe, ali nedovoljno za medalju.

- Svi su pokazali veliku hrabrost, predanost i sportski duh, što nas ispunjava zadovoljstvom i motivira za daljnji rad i napredak - poručili su iz kluba.

Pred mladim vodičkim karatekama su još četiri pripremna i kontrolna turnira prije najvažnijeg natjecanja, a to je Prvenstvo Hrvatske.