Proteklog vikenda

Fantastičan uspjeh: Na božićnom turniru u Splitu šibenski judaši osvojili deset medalja

Borilački sportovi   |   Autor: F.Z.   |   13.12.2021 u 09:32

Članovi Judo kluba Šibenik u nedjelju su nastupili na Božićnom turniru koji se održavao u Splitu, a koji je ujedno bio i posljednji turnir u ovoj sezoni. Trener Saša Knez poveo je 11 natjecatelja od kojih se 10 okitilo medaljama.

Zlatne medalje osvojili su Sara Rošić u kategoriji curica U 12 - 48 kg, Matej Iljadica u kategoriji dječaka U 14 - 55 kg i Filip Knez u kategoriji mlađih kadeta U 16 - 55 kg.

Srebrne medalje osvojili su Franka Iljadica u kategoriji curica U 10 - 32 kg, Roko Pletikosa u kategoriji limača U 10 - 34 kg, Marko Gulin u kategoriji dječaka U 14 - 60 kg i Luca Lokas u kategoriji mlađih kadetkinja U 16 - 52 kg.

Brončane medalje osvojili su Frane Iljadica u kategoriji limača U 10 - 30 kg, Petra Iljadica u kategoriji curica U 12 - 40 kg i Dora Juroš u kategoriji curica U 14 - 57 kg. Na turniru je nastupio i Vito Copić, koji je ovog puta nažalost ostao bez plasmana.

Na ovom natjecanju nastupilo je ukupno 289 natjecatelja iz 18 klubova.