Remi vaterpolista Solarisa u Crnici, Vlahović postigao četiri od šibenskih pet golova - ŠibenikIN - News portalŠibenikIN - najčitaniji portal Šibensko-kninske županije

Vaterpolo  •   OBJAVA: 26.01.2018, 23:49h   •

Bez gola u drugom poluvremenu

Milan Balaban/arhiva Remi vaterpolista Solarisa u Crnici, Vlahović postigao četiri od šibenskih pet golova
OBJAVA 26.01.2018, 23:49h

Podjelom bodova, 5:5, završen je susret Solarisa i Šapca na bazenu u Crnici. Vrlo dobro prvo poluvrijeme odigrali su Šibenčani, no, u nastavku nisu postigli niti jedan gol, pa su gosti stigli do egala.

S vodstvom od 3:0 Šibenčani su ušli u susret. Zabijali su Pelicarić i dva puta Vlahović. Gosti su postigli tek jedan gol u prvoj četvrtini.

Smanjili su na 3:2 na otvaranju četvrtine, a Vrbičićeva momčad odgovara s dva nova Vlahovićeva gola za 5:2 na poluvremenu.

Samo jedan gol pao je u trećoj četvrtini, a postigli su ga gosti. Tijekom tog razdoblja ostali su igrači Solarisa bez gola, a, nažalost identično je bilo i u zadnjoj dionici igre. Na drugoj strani Srbi su zabili dva gol i izvukli bod u Crnici.

U utakmici u kojoj su igrali bez Kobe Kinturashvilija, Šibenčane je s četiri gola predvodio Vlahović, jedan je dodao Pelicarić.

KLJUČNE RIJEČI:  VK Solaris / Andrija Vlahović /