Vaterpolo  •   OBJAVA: 21.10.2017, 22:33h   •

A2 Triglav liga

Drugi poraz vaterpolista Solarisa: Nais odnio bodove iz Crnice

Milan Balaban Drugi poraz vaterpolista Solarisa: Nais odnio bodove iz Crnice
OBJAVA 21.10.2017, 22:33h

Vaterpolisti Solarisa doživjeli su i drugi prvenstveni poraz. U ovosezonskoj premijeri u Crnici Nais ih je pobijedio rezultatom 9:6.

Nakon Šapca, bodove u susretu sa šibenskim vaterpolistima odnijeli su i igrači Naisa. S 3:2 poveli su gosti poslije prve četvrtine, a do poluvremena su zabili nova dva gola, dok su domaćini ostavili njihovu mrežu netaknutu u tom razdoblju igre.

Efikasna treća četvrtina također je otišla na stranu gostiju koji su to pobjegli na nedostižnu prednost. U četvrtoj četvrtini Šibenčani su samo uspjeli smanjiti na konačnih minus tri.

Tri je gola u šibenskim redovima postigao Nikola Štrkalj, a po jedan Andrij Komadina, Josip Petković i Toni Seferović.